Mistrzostwa Wybrzeża Kadet – Junior

Mistrzostwa Wybrzeża Kadet – Junior  Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 Młodzików w Zapasach Stylu Klasycznym

Kartuzy 02.02.2013 rok

W sobotę 02.02.2013 r. w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Wybrzeża w zapasach Kadet-Junior i Młodzików . Zawodnicy Moreny-Wega Żukowo zdobyli pięć medali cztery złote i jeden brązowy i drużynowo zajęli w grupie młodzików VI m. a w grupie kadet-junior V m.

1m.  Hirsz Mateusz kat.    32 kg.
1m.  Hirsz Maciej  kat.       42 kg.
1m.  Klasa Kacper kat.        46 kg.
1m.  Wroński Artur kat.    120 kg.
3m.  Kunkel Grzegorz kat.  35 kg.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Młodzicy

Kategoria 29 kg
1. miejsce Szczęsny Radosław ZKS Miastko
2. miejsce Kopczak kacper UKS Łękinia
3. miejsce Wolski Natan GKS Cartusia
4. miejsce Rybski Dawid Granica Gdańsk
5. miejsce Jakubiak Nikodem Morena Wega Żukowo
6. miejsce Dera Leon GKS Cartusia

Kategoria 32 kg
1. miejsce Hirsz Mateusz Morena Wega Żukowo
2. miejsce Kuźnia Milosz Ajas Gdańsk
3. miejsce Bielaszewski Szymon Olimpik Lubichowo
4. miejsce Prądziński Andrzej UKS Łękinia
5. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia

Kategoria 35 kg
1. miejsce Szczęsny Artur ZKS Miastko
2. miejsce Went Piotr Ajas Gdańsk
3. miejsce Kunkel Grzegorz Morena Wega Żukowo
4. miejsce Ciesielski Bartek UKS Łękinia
5. miejsce Barabasz Mateusz Ajas Gdańsk
6. miejsce Fierka Jędrzej Morena Wega Żukowo

Kategoria 38 kg
1. miejsce Zamkowski Nikodem Granica Gdańsk
2. miejsce Bodel Piotr Ajas Gdańsk
3. miejsce Ducher Michał GKS Cartusia
4. miejsce Landowski Szymon Olimpik Lubichowo

Kategoria 42 kg
1. miejsce Petrończak Filip ZKS Miastko
2. miejsce Seaad Ali Hamid Granica Gdańsk
3. miejsce Walentowski Krzysztof GKS Cartusia
4. miejsce Michalski Damian UKS Łękinia
5. miejsce Szyrowski Grzegorz Morena Wega Żukowo
6. miejsce Jahn Aleks GKS Cartusia
7. miejsce Dobrowolski Oliwier Granica Gdańsk
8. miejsce Sierocki Jakub Granica Gdańsk

Kategoria 47 kg
1. miejsce Kapiszka Michał ZKS Miastko
2. miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia
3. miejsce Drewa Nikodem GKS Cartusia
4. miejsce Rugała Dominik Ajas Gdańsk
5. miejsce Olesiak Paweł UKS Łękinia
6. miejsce Bulman Wojciech Ajas Gdańsk
7. Miejsce Gajdul Łukasz Ajas Gdańsk
8. miejsce Najdowski Alan Olimpik Lubichowo

Kategoria 53 kg
1. miejsce Grigoryan Gevorg Ajas Gdańsk
2. miejsce Komorowski Patryk Granica Gdańsk
3. miejsce Zabłocki Piotr ZKS Miastko
4. miejsce Bednarz Patryk UKS Łękinia
5. miejsce Lidzbarski Szymon Morena Wega Żukowo
6. miejsce Kuśmierczak Kamil UKS Łękinia

Kategoria 59 kg
1. miejsce Zabłocki Paweł ZKS Miastko
2. miejsce Serba Filip Granica Gdańsk
3. miejsce Bodel Łukasz Ajas Gdańsk
4. miejsce Brzezicki Jakub Granica Gdańsk
5. miejsce Dubiał Jakub GKS Cartusia
6. miejsce Lanzer Oskar Olimpik Lubichowo
7. miejsce Piwka Klaudiusz GKS Cartusia

Kategoria 66 kg
1. miejsce Szynszecki Kacper GKS Cartusia

Kategoria 73 kg
1. miejsce Szyca Kacper Olimpik Lubichowo

Kategoria 48 kg
1. miejsce Kłodek Magdalena Olimpik Lubichowo
2. miejsce Landowska Julita Olimpik Lubichowo
3. miejsce Żabińska Weronika UKS Łękinia
4. miejsce Kuśnierczak Kinga UKS Łękinia

Kategoria 58 kg
1. miejsce Menard Paulina GKS Cartusia
2. miejsce Zdral Kamila UKS Łękinia
3. miejsce Gdaniec Klaudia Olimpik Lubichowo
4. miejsce Strzelczyk Joanna UKS Łękinia
5. miejsce Halibożek Natalia UKS Łękinia

Kategoria 32 kg
1. Strzelczyk Patrycja UKS Łękinia

Punktacja Drużynowa Młodzików
1.            miejsce ZKS Mistko
2.            miejsce Ajas Gdańsk
3.            miejsce GKS Cartusia
4.            miejsce Granica Gdańsk
5.            miejsce UKS Łękinia
6.            miejsce Morena Wega Żukowo
7.            miejsce Olimpik Lubichowo

Kadet-Junior

Kategoria 42 kg
1. miejsce Hirsz Maciej Morena Wega Żukowo
2. miejsce Pelowski Łukasz Morena Wega Żukowo

Kategoria 46 kg
1. miejsce Klasa Kacper Morena Wega Żukowo
2. miejsce Hołubowski Bartosz Ajas Gdańsk
3. miejsce Pirch Maciej Olimpik Lubichowo

Kategoria 54 kg
1. miejsce Kozłowski Dawid Ajas Gdańsk
2. miejsce Metza Damian GKS Cartusia
3. miejsce Richert Damian GKS Cartusia
4. miejsce Spychalski Mateusz Ajas Gdańsk
5. miejsce Dzioch Dawid GKS Cartusia

Kategoria 58 kg
1. miejsce Rakowski Nikodem GKS Cartusia
2. miejsce Kosater Paweł GKS Cartusia
3. miejsce Bednarz Jakub ZKS Miastko
4. miejsce Gajewski Jakub UKS Łękinia

Kategoria 63 kg
1. miejsce Wika Krystian GKS Cartusia
2. miejsce Bir Sebastian GKS Cartusia
3. miejsce Królikowski Patryk Granica Gdańsk
4. miejsce Dunst Piotr GKS Cartusia
5. miejsce Kerschnik Sebastian GKS Cartusia
6. miejsce Mielewczyk Jakub GKS Cartusia
7. miejsce Buniek Sebastian Olimpik Lubichowo
8. miejsce Kozłowski Mateusz Granica Gdańsk

Kategoria 69 kg
1. miejsce Klinder Michał Ajas Gdańsk
2. miejsce Michalski Karol UKS Łękinia
3. miejsce Godlewski Krystian Olimpik Lubichowo

Kategoria 74 kg
1. miejsce Kreft Daniel GKS Cartusia
2. miejsce Niklas Krzysztof GKS Cartusia
3. miejsce Struczyński Jakub GKS Cartusia
4. miejsce Rudnik Hubert ZKS Miastko
5. miejsce Lorbiecki Artur UKS Łękinia
6. miejsce Michalski Marcin UKS Łękinia
7. miejsce Wójcicki Damian Granica Gdańsk
8. miejsce Mazur Przemysław UKS Łękinia
9. miejsce Machola Kacper Morena Wega Żukowo

Kategoria 84 kg
1. miejsce Wiśniewski Jędrzej GKS Cartusia
2. miejsce Pipka Dawid GKS Cartusia

Kategoria 96 kg
1. miejsce Dunst Bartosz GKS Cartusia
2. miejsce Mazur Damian UKS Łękinia

Kategoria 120 kg
1. miejsce Wroński Artur Morena Wega Żukowo
2. miejsce Formela Rafał GKS Cartusia

Punktacja Drużynowa Łączna
1.            miejsce GKS Cartusia
2.            miejsce Ajas Gdańsk
3.            miejsce ZKS Miastko
4.            miejsce UKS Łękinia
5.            miejsce Morena Wega Żukowo
6.            miejsce Granica Gdańsk
7.            miejsce Olimpik Lubichowo

Kategoria: 2013, Galeria